İOPERATE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İOPERATE

İOPERATE HAKKINDA HER ŞEY BURADA..

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Real Madrid - Barcelona Bu Sezon Neler Olucak

YazarMesaj
AtacaN
Admin
Admin
AtacaN

Real Madrid - Barcelona Bu Sezon Neler Olucak Empty
MesajKonu: Real Madrid - Barcelona Bu Sezon Neler Olucak   Real Madrid - Barcelona Bu Sezon Neler Olucak Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 3:37 pm

İki takımda bu sene çok başarılı Real Madrid kadroda olan büyük değişikliklere rağmen kadro hemen oturdu.Cristiano Ronaldo,Kaka ve Benzema gibi isimler ise takıma hemen alıştı ve çok iyi oynuyorlar Cristiano Ronaldo 5-2 biten maçta 2 gol atması zaten onun bu sene gene çok başarılı olucağının sinyalleriydi.Kaka ise mükemmel çalımlarıyla göz dolduruyor.Barcelona'ya gelince çok iyi bir kadrosu var.Kadrosunda çok büyük değişimler olmadı fakat İbrahimoviç gibi büyük bir ismi takımına transfer etti fakat takıma alıştığını söyliyemicem.Lionel Messi bu sezon her zamankı gibi iyi oynuyor.Fakat ben bu sezon Cristiano Ronaldo'nun ondan daha başarılı olcağını düşünüyorum.Bu sezon Real Madrid bir sürü yıldız aldı bildiğiniz gibi ve buda onların ilk sezonu.İlk sezon olması büyük bir hırs kaynağı olucak bu oyuncular ve bu onların daha iyi oynamasına sebep olucak.Şampiyon olma isteği çok fazla ve bu yıldızlarla Real Madrid'in şampiyon olucağını düşünüyorum.Barcelona onu zorlar ama benim fikrim Real Madrid.

Real Madrid - Barcelona Bu Sezon Neler Olucak
1 sayfadaki 1 sayfası